تناسب اندام, دسته‌بندی نشده, لاغری با رژیم غذایی

۷ روش برای لاغری بدون ورزش در منزل | چگونه بدون ورزش و رژیم لاغر بشم؟

قطعا شما هم بدلیل مشغله زیاد چه بعنوان کارمند و چه بعنوان خانمی خانه‌دار، وقت ورزش و یا تحمل رعایت رژیم‌های غذایی سخت را ندارید. بنابراین در این متن می‌خواهیم ۱۰ روش برای لاغری در منزل را مطرح کنیم که با کمترین هزینه و زمان یک نتیجه عالی و بدون بازگشت بگیرید. پس با ما در این مطلب همراه باشید.

نیازی به گرسنگی نیست!

نیازی به تحمل گرسنگی نیست.

 

متاسفانه وقتی حرف لاغری و روش‌های آن می‌آید، افراد فکر می‌کنند باید حتما به خود گشنگی بدهند؛ درصورتیکه اصلا اینگونه نیست. بیایید یک مثال ساده برایتان بزنیم:

فکر کنید خشکسالی آمده، شما چه کاری انجام می‌دهید؟ قطعا شروع به ذخیره مایحتاج خود می‌کنید. بدن ما نیز به همین صورت است. یعنی به هنگامی گرسنگی بسیار زیاد، شروع به کاهش سوخت و ساز خود می‌کند. در اصل شا با گرسنگی دادن به خود، میزن چربی‌سوزی خود را کاهش داده‌اید و در اصل تنها دارید سختی گرسنگی را تحمل می‌کنید و در عمل هیچ تاثیری در وزن شما نخواهد داشت.

اما چاره چیست؟

قبل از بیان ۷ روش موثر لاغری در منزل ، باید بگوییم که اگر می‌خواهید با کاهش غذای مصرفی خود لاغر شوید، نباید مقدار آن را کم کنید، بلکه باید حجم آن را در هر وعده کم کنید و تعداد وعده‌های خود را افزایش دهید.

به این صورت که اگر در حال حاضر در هر وعده ناهار خود در ساعات ۱۳ الی ۱۴ بوطر مثال، یک بشقاب برنج مصرف می‌کنید، باید وعده ناهار را حذف و بخشی از بشقاب خود را در ساعات ۱۱ و بخش دیگر را در ساعات ۱۶ میل نمایید.

 

و اما ۷ روش لاغری ساده

۷ نکته ذیل را به خاطر بسپارید و آن ها را انجام دهید:

۱- ظرف های خود را کوچک کنید!

باز نظر علمی ثابت شده است که: اگر میزان ماده غذایی داخل ظرف برای انسان کم باشد، مغز ما به گونه ای برنامه ریزی خواهد نمود که با همان میزان، انرژی مورد نیاز بدن بدست آید. مواد غذایی اضافی‌تر قطعا به مرور منجر به چاقی و اضافه وزن می‌شود.

۲- آهسته غذا بخورید.

شما وقتی شروع به خوردن غذا می‌کنید، مغزتان شروع به دریافت اطلاعات از معده شما می‌کند. و برای صدور دستور سیری، منتظر می‌ماند تا حجم معده شما به اندازه مورد نیاز پر شود. اگر شما فردی هستید که به سرعت غذا می‌خورید، احتمالا معده شما فرصت ارسال پیام برای مغز را نخواهد داشت تا به موقع اطلاعات کافی را ارسال بکنید و شما هم در هر بار وعده غذایی، در اصل بیش‌تر از نیاز خود مواد غذایی را وارد بدن‌تان خواهید کرد.

۳- قبل از شروع خوردن غذای اصلی، کمی سالاد بخورید.

سالاد که بیشتر متشکل از کاهو، کلم، کلم بروکلی ، گوجه و خیار است؛ بدلیل جذب بالای آب و فیبر محلولی که در ترکیبات خود دارد، منجر به اشغال بخش زیادی از حجم معده شده و احساس سیری را در شما سرعت می‌بخشد.

وقتی شما قبل از غذا سالاد میل می‌کنید، در اصل فضای کمتری را برای موادغذایی و چربی آن در معده خود اختصاص داده اید و در نهایت چربی کمتری نیز دریافت می‌کنید.

۴- از مکمل های لاغری کاملا گیاهی استفاده کنید.

کاهش مصرف همیشه با کاهش مواد مغذی داخل ظرف غذایی همراه است و اگر شما نتوانید مواد مغذی را به بدن خود برسانید، پس از مدتی احتمال دارد سلامتی‌تان در خظر قرار گیرد. بنابراین باید حتما از مکمل‌های کاملای گیاهی برای تامین مواد مورد نیاز بدنتان استفاده نمایید.

 

هم اکنون مشاوره دریافت دریافت کنید!

 

۵- میزان مصرف چای و قهوه خود را افزایش دهید.

مصرف چای و قهوه منجر به افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می‌شود. مخصوصا اگر با خوردن قهوه مشکلی ندارید، توصیه میکنیم در روز حداقل دو شات (لیوان های کوچک مخصوصا نوشدن قهوه) قهوه مصرف نمایید.

۶- تا دو ساعت قبل از غذا، آب ننوشید.

نوشیدن آب قبل از غذا منجر به افزایش رفلکس معده و گوارش نادرست مواد غذایی می‌شود. این عمل باعث کاهش جذب مواد مغذی شده و در بلندمدت سلامتی شما را به خطر خواهد انداخت.

۷- حتما سعی کنید خواب کافی داشته باشید.

خواب کافی به بدن ما این اجازه را می‌دهد تا سموم را به خوبی از بدن‌مان دفع کنیم. در هنگام خواب، گردش خون باعث افزایش سوخت رسانی به اندام ها شده و عمل ماهیچه سازی بهتر انجام می‌شود. احتمال چربی سازی و افزایش وزن در افرادی که خواب کافی و یا نامنظم دارند ۷۰% بیشتر از افرادی است که خواب کافی و منظم دارند.

 

رژیم غذایی پیشنهاد ما برای لاغری

اگر قصد لاغری سریع و پایدار را دارید، سعی کنید حتما موارد ذیل را به خاطر بسپارید:

 • از خوردن قند و یا عسل غیرطبیعی جدا خودداری کنید. خرما و یا عسل طبیعی را جایگزین قند مصنوعی کنید.
 • به هیچ عنوان از سس های مایونز صنعی استفاده نکنید.
 • بدنبال کاهش وزن زیاد در بازه ای کوتاه نباشید. بطور استاندارد، بهتر است در یک هفته ۱ الی ۳ کیلوگرم کم کنید.
 • حتما از مکمل‌های گیاهی برای جلوگیری از کمبود ویتامین و مواد مغذی استفاده نمایید.
 • هر وقت تشنه شدید، آب بنوشید. نوشیدن بیش از حد آب، منجر به فعالیت بیشتر کلیه ها شده و احتمال دفع مواد معدنی بیشتر می‌شود.

 

مکمل های گیاهی را فراموش نکنید!

در رژیم غذایی شما باید مکمل هایی برای افزایش موادمعدنی مورد نیاز بدنتان باشد تا بتوانید علاوه بر کاهش وزن، بدنی سالم داشته باشید.در این اینجا تلاش کردیم تا محصولاتی را برایتان معرفی کنیم که برای دوران رژیم کاملا ضروری هستند.

پودر لاغری و چربی سوز بلوبری و جلبک دریایی

این پودر لاغری حاوی مواد لازم برای کاهش وزن و همچنین چربی سوزی سریع است. پودر لاغری بلوبری و جلبک دریایی ، با تاثیر بر روی میزان جذب چربی در روده ها، عملا از چربی‌سازی جلوگیری نموده و از سویی هم مانع جذب مواد مغذی از غذا نخواهد شد. این پودر همچنین با تحریک سلول‌های بدن، متابولیسم و میزان چربی‌سوزی بدن را نیز افزایش می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر، روی تصویر بزنید.

 

قرص لاغری پاپایا، کاهش وزن سریع

این مکمل کاملا گیاهی با کاهش وزن و همچنین کلسترول بد خون، میزان چربی بدن را کاهش می‌دهد. قرص لاغری پاپایا ، تاثیری طولانی‌مدت دارد و میزان اشتهای شما را برای مدتی طولانی پایین نگه‌میدارد.

این مکمل با کافئین بالای خود، منجر به افزایش سوخت و ساز بدن شده و فرآیند ماهیچه سازی و از طرفی چربی‌سوزی را افزایش می‌دهد.

خرید قرص لاغری پاپایا

برای اطلاعات بیشتر، روی تصویر بزنید.

 

قرص لاغری رزبِری کتون، از بین برنده تخصصی چربی پهلو

این مکمل با میزان بالای ویتامین‌هایی که دارد، منجر به افزایش جذب مواد مغذی در روده شده و یبوست حاصل از رژیم غذایی را از بین می‌برد. این مکمل بطور خاص بر روی چربی‌های شکم، پهلو و ران تاثیر گذاشته و چربی این مناطق را سریعا از بین می‌برد.

برای اطلاعات بیشتر، روی تصویر بزنید.

 

قرص لاغری گامنو، لاغری در یک ماه

این محصول بسیار قوی، با افزایش میزان متابولیسم بدن و همچنین از بین بردن سلول‌های چربی زیر پوست، درحین کاهش وزن، فرم زیبایی به بدن شما می‌دهد. این محصول کاملا گیاهی شامل چای سبز، قهوه سبز، سورنجان، صبر زرد، هلیله سیاه، هل باد چشم، زیره سیاه و … می‌باشد. این ترکیبات کاملا گیاهی علاوه بر افزایش چربی‌سوزی، ایمنی بدن را نیز ارتقا داده و از مریضی و یا ضعف بدنی حاصل رژیم غذایی در دوران تمرین جلوگیری می‌کنند.

خرید قرص لاغری گامنو1 ماهه 60 عددی gamno

برای اطلاعات بیشتر، روی تصویر بزنید.

 

شما هم اکنون می‌توانید از طریق شماره های ذیل با کارشناسان آمیلی ارتباط بگیرید:

 1. تماس با شماره های ذیل:
  ۰۹۰۱۳۵۲۱۸۶۰ ، ۰۶۱۵۲۶۲۹۱۶۱
 2. ارتباط از طریق واتساپ با شماره ذیل:
  ۰۹۳۷۳۵۱۹۷۰۹
امتیاز کاربران به این محصول
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code