این روزها بدلایل مختلف، شاید در روز نتوانیم به میزان کافی ورزش کنیم. آلودگی هوا و یا قرنطینه بدلیل کرونا، باعث شده در منزل، میزان وزن بدنی‌من افزایش یابد و فرم بدنی زیبای خود را از دست بدهیم. و قطعا باید راهی اصولی برای لاغری سریع و بدون بازگشت وجود داشته باشد.

اما در این نوشته قصد داریم تا با ارائه راهکارهایی کاملا عملی و برنامه ای مناسب برای کاهش وزن، بصورت کاملا تصویری به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توان در منزل و با انجام حرکات ورزشی، وزن ایده‌آل خود را حفظ نمایید.

استمرار، راز موفقیت لاغری در منزل

در هر زمانی که تصمیم می‌گیرید وزن خود را از طریق روش های لاغری در منزل کاهش دهید، داشتن استمرار، بسیار حائز اهمیت است. اگر انجام حرکات ورزشی را به تاخیر بیندازید و یا ترتیب و نظم آن‌ها را رعایت نکنید، هیچ برنامه ای نمی‌تواند به شما کمک کند.

بنابراین در ادامه سعی کنید تا هر حرکت را بصورت منظم و در هر وعده انجام دهید تا در نهایت بتوانید از این برنامه در منزل، نتیجه مطلوب را بگیرید.

حواستان به برنامه‌تان باشد.

قبل از انجام ورزش در خانه برای کاهش وزن، باید مطمئن شوید که میزان کاهش وزن را درک می کنید. اغلب افراد با کاهش وزن به عنوان هدف شروع می کنند. آنچه که بدن شما به منظور کسب نتیجه بهتر به آن نیاز دارد کمک می کند بنابراین زمانی که برای کاهش وزن تمرین می کنید، باید بدانید که وقتی شروع به ورزش می کنید بدن چطور عمل می کند.

وقتی مساله کاهش وزن به میان باشد، باید یک تغییر سبک زندگی را ایجاد کنید با اینکه تمرینات ساده ای در خانه برای کاهش وزن می تواند نتایج متوسطی داشته باشد همچنین باید مراقب غذایی که می خورید هم باشید و این زمانی است که شما بیش ترین نتیجه را دریافت می کنید.

استمرار، راز موفقیت لاغری در منزل

نکاتی ابتدایی که باید رعایت کنید.

برای دریافت تاثیر کامل و کاهش وزن اصولی و بدون بازگشت، باید نکاتی را رعایت بکنید که پایه و اساس کاهش وزن هستند. حتی اگر خارج از منزل و بصورت حرفه‌ای هم بخواهید ورزش کنید، باید این نکات پایه‌ای را رعایت نمایید. این نکات عبارتند از:

 • روتین خود را منظم نگاه دارید.
 • برای از دست دادن وزن ورزش را برای حداقل 60 دقیقه برنامه ریزی کنید.
 • از صبحانه صرف نظر نکنید.
 • غذاهایی را بخورید که کالری و چربی پایینی دارند.
 • الگوی غذایی را نگه دارید که سازگار باشد.
 • اگر ورزش نمیکنید، به سرعت فعالیت کنید.
 • از بیرون غذا خوردن پرهیز کنید.
 • استراحت کافی داشته باشید.

ناامید نشوید!

قطعا تغییر روند روزانه شما سخت است و در روزهای ابتدایی، با انجام ورزش و گرفتن رژیم غذای مناسب، شاید کاهش وزن محسوسی نداشته باشید، اما به مرور که ورزش را برروی برنامه انجام دهید و مواد مغذی را به بدن خود برسانید، کاهش وزن اصولی خود را مشاهده می‌کنید.

اینکه چه زمانی برای شما طول می کشد تا متوجه کاهش وزن شوید، از یک فرد به فرد دیگر فرق می کند.عواملی وجود دارند که چرخه کاهش وزن شما را مشخص می کنند.شما هم چنین روند کاهش وزن را زمانی که شروع به کار می کنید، خواهید دید.

کاهش وزن تقلبی

هنگامی که بدن با پروتئین سوزی، شروع به از بین بردن بافت های مفید ماهیچه‌ای بدن می‌کنید، از اصظلاح کاهش وزن تقلبی استفاده می‌کنیم. انی کاهش وزن بدلیل اینکه با چربی سوزی همراه نیست، علاوه بر اینکه برای بدن مفید نیست، به سلامتی ما نیز ضربه خواهد زد.

بنابراین در هنگام ورزش در منزل، حتما باید مواد مغذی لازم را برای کاهش وزن اصولی به بدن خود برسانید. توصیه آمیلی در این بین، استفاده از مکمل‌های گیاهی است. مکمل‌های گیاهی کاهش وزن، هیچگونه عوارضی ندارند و سرعت کاهش وزن شما را چندین برابر بیشتر می‌کنند. از طرفی هم بدلیل گیاهی بودن، هیچگونه بازگشتی برای وزن شما در صورت رعایت رژیم غذایی‌تان، رخ نخواهد داد.

با مکمل های گیاهی، همانطور که در برنامه ورزشی خود پیشرفت می کنید، توده عضلانیتان نیز ممکن است افزایش یابد. بهترین راه برای با انگیزه ماندن، پی گیری روند پیشرفت با یک نوار اندازه گیری است. کمر، بازوها، باسن، ران و سینه خود را اندازه بگیرید.یک سابقه از خود داشته باشید و نتایج را در هر چند هفته باهم مقایسه کنید.

10 تمرین در منزل برای کاهش وزن

به تدریج با یک برنامه منظم و رژیم غذایی خوب، بهبودی محسوسی در سلامتی خود خواهید دید و همانطور که پیش از این گفتیم، شما با استمرار در انجام حرکات ورزشی ذیل، به نتیجه مطلوب خود خواهید رسید.

1. شنا

حرکت شما، یکی از حرکات عالی برای کاهش وزن و استقامت بدنی است. این حرکت با تمرکز برروی سینه، ماهیچه‌های نواحی سینه را وادار به تحرک نموده و چربی های ناحیه سینه، کناره های سینه و همچنین زیر بغل را می‌سوزاند.

برای انجام این حرکت دست هایتان را روی دو طرف سینه خود قرار دهید. در هنگام دراز کشیدن روی دست خود، از وزن بدنتان پشتیبانی کنید. حالا بدن خود را بلند کنید و آن را با خم کردن آرنج به موقعیت شروع پایین ببرید.

ورزش در خانه | ۵ حرکت تمرینی خوب که به شناگران کمک می‌کند آمادگی بدنی‌شان را حفظ کنند و ارتقا بدهند - وبلاگ پول تیکت

 

شما می توانید این تمرین را برای کار بر روی عضلات سه سر خود با حرکت دادن دست هایتان به کمر خود تغییر دهید.اگر در ابتدا سخت بود می توانید زانوهایتان را خم کنید.

✨ پیشنهاد آمیلی برای کاهش سریع‌تر چربی سینه ها

شیاف حجم دهنده سینه لئون

شیاف جذبی حجم دهنده سینه لئون ۶۰عددی
برای مشاهده شیاف حجم دهنده سینه لئون، برروی تصویر بزنید.
2. پل

این یک ورزش ساده است که باید در خانه انجام دهید.به پشت خود دراز بکشید. زانوهایتان را روی زمین خم کنید. سپس باسن خود را بلند کنید و آن را به موقعیت اصلی برگردانید. حداقل 15 بار در یک ست این تمرین را تکرار کنید.

 

پل زدن باسن

 

این حرکت علاوه بر تقویت ماهیچه های دیسک کمر، برروی کاهش چربی باسن و لگن نیز تاثیر بالایی دارد. اگر می‌خواهید تاثیر ایم حرکت را سریعتر ببینید، توصیه می‌کنیم حتما از پیشنهاد ما در آمیلی استفاده نمایید.

✨ پیشنهاد آمیلی برای حجم دهی باسن

شیاف حجم دهنده باسن لارا

برای مشاهده شیاف حجم دهنده باسن لارا، برروی تصویر بزنید.

 

3. کرانچ

این حرکت برای از دست دادن چربی شکم مناسب است. برای انجام این حرکت، باید با دراز کشیدن به پشت خود شروع کنید. زانوهایتان را خم کنید و دست هایتان را روی سینه و یا پشت سرتان قرار دهید.

سپس پشت شکم را عقب بکشید و ماهیچه های آن را منقبض کنید تا تیغه شانه را بلند کنید. دقت کنید که گردن تان صاف باشد و از بازوهایتان استفاده نکنید، تا بالاتنه تان را بالا بکشید.به موقعیت شروع پایین بروید و دوباره تکرار کنید.

کرانچ

 

این حرکت فوق العاده، برروی چربی سوزی شکم و پهلو بسیار مفید بوده و می‌توانید حتی با محصولات و مکمل‌های کاملا گیاهی، تاثیر این حرکت را دو چندان کنید. تنها کافی است از پیشنهاد آمیلی استفاده بکنید.

 

✨ پیشنهاد آمیلی برای لاغری سریع در منزل

قرص لاغری رزبری کتون

برای مشاهده شیاف حجم دهنده سینه لئون، برروی تصویر بزنید.

 

نتیجه گیری سریع

شما تنها با این سه حرکت و مکمل‌های پیشنهادی آمیلی، می‌توانید وزن خود را بصورت کاملا اصولی کاهش داده و بدنی خوش‌فرم داشته باشید. در نظر داشته باشید که استفاده از این محصولات هیچگونه عوارضی ندارد.

همچنین در نظر بگیرید که نباید این محصولات را همزمان با هم مصرف بکنید و توصیه می‌کنید برای هر بخش از بدن خود، دوره مصرف جداگانه ای را تعیین بکنید.

 

چگونه باید این محصول را تهیه نمایید؟

شما هم اکنون می‌توانید از طریق روش‌های ذیل، محصول را تهیه نمایید:

 1. زدن روی دکمه (افزودن به سبد خرید) و طی کردن مسیر خرید از طریق سایت
 2. تماس با شماره های ذیل:
  ۰۹۰۱۳۵۲۱۸۶۰ ، ۰۶۱۵۲۶۲۹۱۶۱
 3. ارتباط از طریق واتساپ با شماره ذیل:
  ۰۹۳۷۳۵۱۹۷۰۹